Aktuality 2018/2

Zahajujeme 4. sezónu!
zápis do kroužků probíhá právě teď!!!

Camino-pohybové studio – pro děti ve věku 7–12 let.
Děti jsou zde vedeny ke zdravému a přirozenému držení těla, seznamují se zákonitostmi jako je dynamika, těžiště, osa těla, prostor, návaznost pohybu. Neučí se žádné sestavy, nepapouškují, nekopírují jsou vedeny k porozumění vlastnímu tělu a jeho možnostem. Rozvíjejí svou fantazii. Součástí každé hodiny jsou průpravná část posilující svalstvo, protahování, pohybové hry rozvíjející představivost, práce s náčiním (míče, hole, šátky, švihadla) a improvizace. Hodiny jsou doprovázeny živou hudbou, na každé lekci je přítomný hudebník korepetitor, díky němuž děti tříbí svůj sluch a hudební cítění.

HaLaLi – pro děti 3–6 let.
Pohyb a hudba v jednom, tak jak je znáte z minulého roku. Opět se můžeme těšit na Vynášení Smrti, Masopust a další živelná vystoupení plná energie a dětské hravosti. Tuchoměřické děti budeme tento rok vyzvedávat přímo ve školce.

Sboro-orchestr Cvrkot  je nová podoba dětského sboru La Folia pro děti 7-12 let.
Po několikaleté sborové práci jsou děti schopné zpívat a zároveň hrát na nástroje, samy vymýšlet a doprovázet své písně. Rozhodli jsme se vytvořit jim za tímto účelem novou platformu, která by se neomezovala pouze na vokální hudbu, ale naopak, která bude otevřena veškerým tvůrčím podnětům i těm mimohudebním. Pole otevřené pro nová dobrodružství.

Kytara – s Kateřinou Molčíkovou. Zábavné hraní pro děti.

Creative workshop – angličtina v experimentu s kreativní Martinou Zpěvákovou, zábavné pokusy s bonusem angličtiny pro děti 6.–9. třídy zůstává beze změny.

Datel – s úžasnou Ájou Marečkovou pro starší děti 8–12 let a
Ulita – s přátelskou Fany Hejdukovou pro děti ve věku 5–7 let.

Výtvarné odpoledne – Machovy proužky se skvělou výtvarnicí Míšou Tůmovou stále pokračují ve stejné periodě 3 hodiny 1 x za 14 dní.
Termíny v sekci „Kroužky

Kung-Fu pro mladé bojovníky zůstává beze změn. Přísná a náročná lektorka Petra Lorenzová bude za námi opět dojíždět.

Dospělí v rámci Tušení mohou navštěvovat Anglickou konverzaci, Tango, Pilates. Nově se otevírá kurz Salsy.

Smíšený sbor La Folia se osamostatnil a nadále funguje jako nový spolek. Od září mu bude hostovat nový sbormistr vynikající klavírista a skladatel Jan Dušek. Přibíráme nové členy!!!

V případě dotazů, prosíme, pište na info@tuseni.cz, či volejte na 723 726 833, přihlášky posílejte na info@tuseni.cz.